Author Topic: Τι ισχύει επίσημα για τους καπνιστές οδηγούς;  (Read 23773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline yasmin1gr

  • Πρωτάρης
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
  • Ακόμη και τα ζώα υποφέρουν απο το κάπνισμα
Mπα εγω δεν πιστεύω οτι ειμαστε η μονη ομάδα.. οι τονοι δυστυχώς με δυσκολεύουν γιατι εχω ξένο πληκτρολόγιο δεν μπορω να εγγυηθω οτι θα έχω το κουράγιο να βάζω παντα.

Εγω παντως θα γραφτώ σε οσες μη κυβερνητικές βρω και δεν με νοιαζει απλά να εξυπηρετουμαι με έναν ταξιτζή που θα μου το κανει σαν χαρη και θα πρέπει να χρεώνομαι και το ραντεβού, με νοιαζει να σεβόμαστε τους νόμους κι να εφαρμόζονται.
Ζωοφιλικό Σωματειο Αργος- Ομάδα Ψυχολόγων Υπερ των Ζώων

Offline spiros

  • Administrator
  • Παλαιό μέλος
  • *****
  • Posts: 476
  • Gender: Male
    • spiros.doikas
    • greektranslator
    • Μεταφράσεις Αγγλικά-Ελληνικά
  • Κάπνισμα: Δεν κάπνισα ποτέ
Αν σε νοιάζει να σεβόμαστε τους νόμους τότε να είσαι έτοιμη να αφιερώσεις μια ολόκληρη ζωή στον ακτιβισμό έτσι ώστε μερικοί άνθρωποι, εάν τελικά είσαι τυχερή, να σέβονται λίγο παραπάνω τους νόμους.

Ξένο πληκτρολόγιο; Ουδέν πρόβλημα, κι εγώ ξένο έχω. Ο τόνος είναι στο σύμβολο άνω και κάτω τελείας, δεξιά του L.

Offline yasmin1gr

  • Πρωτάρης
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
  • Ακόμη και τα ζώα υποφέρουν απο το κάπνισμα
εγω εχω γαλλικο pc και windows και ειναι πιό μπερδεμένοι οι τόνοι

Εχω ηδη αφιερωσει μερος της ζωής μου στον ακτιβισμό βρε κι ευτυχώς δεν ειμαι η μόνη ;D
Ζωοφιλικό Σωματειο Αργος- Ομάδα Ψυχολόγων Υπερ των Ζώων

Offline spiros

  • Administrator
  • Παλαιό μέλος
  • *****
  • Posts: 476
  • Gender: Male
    • spiros.doikas
    • greektranslator
    • Μεταφράσεις Αγγλικά-Ελληνικά
  • Κάπνισμα: Δεν κάπνισα ποτέ
Μπα, οι τόνοι δεν είναι μπερδεμένοι, ο βασικός ελληνικός τόνος παραμένει πάντοτε στο ίδιο πλήκτρο. Θα συνιστούσα λοιπόν να τον πατάς - εκτός βέβαια εάν προτιμάς να γράφεις γαλλικά :)

Θα μπορούσες κάλλιστα να προσθέσεις στις δραστηριότητες του ακτιβισμού σου την υπεράσπιση της ελληνικής γλώσσας από τον εκφυλισμό της (άτονα, greeklish, κτλ.).
« Last Edit: 24 Dec, 2007, 13:46:45 by spiros »